تبلیغات
*** وب سایت احکام شرعی ، مقدم شما مؤمنین را گرامی می دارد *** پاسخگویی به سوالات اعتقادی ، شرعی ، شبهات و مشاوره دینی خانواده توسط کارشناس محترم وب سایت جناب آقای محمد فتحیان حفظه الله احکام شرعی - سؤال 79 : سؤال یک دخترخانم نوجوان درباره ارتباط با دوست صمیمی...

احکام شرعی

به وب سایت پاسخگویی به سوالات اعتقادی، شرعی و ردّ شبهات خوش آمدید

سؤال 79 : سؤال یک دخترخانم نوجوان درباره ارتباط با دوست صمیمی...

س: به نام خدا

با سلام

می خواستم بپرسم من یك دختر هستم و دوست خودم كه یك دختر هست و مثل خواهرمه ،بابا هم نداره و من خیلی كمكش می كنم از نظر مالی و بعضی مواقع وقتی حرف می زنه از حرف زدنش  ذوق می كنم و می بوسمش.مثل خواهرای خودم كه شیرین بازی در می یاره براش ذوق می كنیم. قصد و نیت بدی ندارم. می خوام ببینم اشكال نداره بوسیدن من یا ذوق كردنم براش؟-2--اینایی كه دوتاشون دخترن و همدیگه رو می بوسن و لب هم رو می بوسن یا زبونشون چه حكمی داره؟

 

ج: سلام علیکم

دوست عزیز، قطعا شما همانطور که خودتان گفتید از این کار قصدونیت لذت بردن ندارید و صرفا این عمل از احساسات عمیق دوستانه تان برمی آید اما شما ناخودآگاه و نادانسته مرتکب گناه هستید!! همونطور که پیامبر صلوات الله علیه فرمودند:"بهترین کارها حد تعادل آن است." پس بهتر است در دوستیهایمان هم حد تعادل را رعایت کنیم و اگر شامل سوال -2- هستید سریعا توبه ی واقعی نموده و این عمل را ترک نمایید که از گناهان کبیره است!!

در همجنسان (دو دختر/ دوپسر) بوسیدن لب مکروه و زبان نیز حرام بوده و از گناهان کبیره است. و همجنس بازی یا lesbian ، هم از لحاظ شرعی و هم اجتماعی و هم روانشناختی، عملی مذموم است!

 

طبقه بندی: سوال و جواب های شرعی و فقهی، احکام برخی از گناهان،
[ پنجشنبه 3 بهمن 1392 ] [ 04:39 ب.ظ ] [ کارشناس محترم وب سایت سرکارخانم نوروزی ] [ نظرات() ]

صالحون ، پاتوق عمارها ، اخبار